poster

Zrodila se hvězda

 • USA

  A Star Is Born

 • Slovensko

  Zrodila sa hviezda

 • Velká Británie

  A Star Is Born

 • Kanada

  A Star Is Born

 • Austrálie

  A Star Is Born

 • Nový Zéland

  A Star Is Born

Drama / Romantický / Hudební

USA, 2018, 136 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cappuccino
  *****

  Filmárčina za 4*, ale dojem za 5*. A Star Is Born je klasickým príbehom o láske, vzostupe a páde, ale Cooper poňal svoj režijný debut takým sviežim spôsobom, že ma touto prvotinou vážne príjemne prekvapil. Kombinácia Bradleyho Coopera a Lady Gagy bola prakticky dokonalá a ich vzťahu som veril od prvej sekundy až po tú poslednú. Romantický žáner rozhodne nepatrí medzi mojich favoritov, no v snímke sa udržuje na veľmi prijateľnej a realistickej úrovni.(21.12.2018)

 • SNCIS
  ***

  Obsahuje spoilery: "Každý se kterým jsem přišla do kontaktu v hudebním průmyslu mi řekl, že mám moc velkej frňák a nikam to nedotáhnu." Původně jsem si myslel, že jde o životopisný film, který mapuje počátek kariéry zpěvačky Lady Gaga. "Muzika hezká, ale vy hezká nejste." Bylo tam dost pravdivých narážek, které tomu nasvědčovaly. "Přebarvíme ti vlasy... Já jsem pro platinovou." - "Nebudu pitomá blondýna!" Až v samém závěru mi došlo, že jde o smyšlený příběh. Příběh o muzikantovi, který najde hvězdu. Milostný příběh mezi dvěma hlavními hrdiny, kterým se do cesty postaví alkoholismus. V mělčině je jediná písnička, která se mi se mi vryla do paměti. Ta část, kdy to poprvé zpívají před davy: Nejlepší část filmu. Jinak romantický film, kde se ukázalo, že Gaga trochu hrát umí. - 60%.(27.1.2019)

 • Pethushka
  *****

  Nemůžu to dostat z hlavy, prostě nemůžu. Úsměv a pohyby Lady Gaga a Bradleyho šíleně zamilovaný a opilý pohled. Ten okamžik, kdy spolu stojí na pódium nebo sedí u klavíru a nechávají se naprosto ovládat hudbou a láskou. To jak spolu zpívají a ladí, a má to neskutečnou sílu. V kině, pokud to jen trochu jde, nebrečím. Tady to nešlo. Zatím největší překvapení letošního roku.(22.10.2018)

 • Hild
  ****

  Obrovské překvapení. Přiznám se, že jsem čekala takový ten klasický nudný debut, čili přehnanou snahu o umělecký art, ale jak já byla vedle. Ano, je to sice na první pohled klasický příběh o tom, jak obyčejná servírka ke štěstí přišla, ale strašně jde z filmu cítit, že je dělán od srdce. Navíc tam skvěle funguje předání emocí na diváka, cítíte to, co hlavní hrdinka. Zkrátka funguje ta změna atmosféry z lehce milé a přirozeně naivní v tu krutou a depresivní realitu, o které víte, že přijde a vědí to i postavy. Klobouk dolů před Bradleym Cooperem, výborný debut a nikdy by mě nenapadlo, že uvidím jméno Lady Gaga v boji o oscary, ale ona si tu chválu opravdu zaslouží, a Shallow je jasný oscar za song roku.(7.10.2018)

 • playboxguest
  ***

  Upřímně jsem nepochopila, co na něm viděla. Vždyť byl furt v lihu a ona od prvního dne věděla, do čeho jde. Díky tomu jsem se nedokázala s romantickou linkou sžít, pochybuju, že se lze tak snadno zamilovat do někoho, kdo je každým coulem troska a nemá nejmenší snahu s tím něco dělat. Gaga každopádně neměla chybu, ač nevím, co ona viděla na něm, chápu, co viděl on na ní.(1.2.2019)

 • - Ve filmu se objeví i slavná zpěvačka Halsey, kterou můžeme vidět, když předává cenu Grammy Ally (Lady Gaga). (Royaldell)

 • - Na filmovém festivalu v Benátkách Cooper uvedl, že snímek byl inspirován koncertem Metallicy, který viděl, když mu bylo 6 let. (blans)

 • - Kvůli roli se Bradley Cooper musel naučit na klavír a na pianino. Dohromady denně strávil až čtyři hodiny trénováním na tyto hudební nástroje. (Royaldell)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace