poster

Bumblebee

 • USA

  Bumblebee

 • USA

  Transformers 6

  (neoficiální název)
 • USA

  Brighton Falls

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Bumblebee

 • Velká Británie

  Bumblebee

 • Austrálie

  Bumblebee

 • Nový Zéland

  Bumblebee

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2018, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mzss1
  ****

  (83%) Viděno v kině v CZ dabingu. Celá série Transformers mě neskutečně baví. Je to taková digi výbušná oddychovka, kdy člověk bezpečně může vypnout mozek a užívat si barevné obrazce plné výbuchů, střelby, efektů atd. Tento samostatný film o Transformerovi BUMBLEBEE byl tak trochu pojat dětsky. Což mi rozhodně nevadilo. Úvod mě trochu zarazil, protože to vypadalo moc digitálně až animovaně, nevím proč, ale poté už mi to tak nepřipadalo, pak ještě závěr už nebyl až tak perfektní, jinak jsem byl po celý čas filmu nesmírně spokojen. Sedla mi i hlavní hrdinka. Transformer byl roztomilý, učil se veškeré lidské zvyky a mělo to i dost vtipných a roztomilých momentů, takže si myslím, že není co dodávat. K maximální spokojenosti bych něco vylepšil, ale i tak mě to bavilo a těším se na další shlédnutí.(19.1.2019)

 • corpsy
  ***

  Chváľme Michaela Baya! Chápte ma prosím. Nemám nič proti tomuto snímku. Je to typický ´´spielberg-fun´´, tak ako ho máme radi, lenže v dnešnej dobe už ani samotný zakladateľ Amblinu, nevie vytvoriť niečo, čo nám v minulosti sprevádzalo detstvo a vytvorilo neskutočné množstvo úžasných filmových spomienok. Tak prečo potom taký Travis Knight? Chce to, ale nevie to. A práve preto vivat Bay, ktorý síce túto hračku vo svojich snímkach ´´sprznil´´ v obraz svoj, ale aspoň vedel neskutočne baviť.(20.12.2018)

 • Psema
  **

  Zase nic nepochopili. Roky se nadává, že se do transformeřích filmů roubuje stupidní mytologie a nadbytečný lidský element, aby film nazvaný Bumblebee focus groups předělaly do Můj parťák brouk 8: With more explosions this time. Je kuriózní, že se film tváří, že je konečně pro fandy G1, když se v něm jen zase likvidují G1 favoriti (RIP Cliffjumpere!), na výjimky se nikdo nijak nejmenuje, zaporáci jsou designově nejmdlejší sériová výroba a strašně moc chybí cokoli, co by z filmu dělalo relevantní příspěvek do universa. ANO, jedná se o komornější film. Bohužel ale i plně schematický, strojově odvyprávěný a s až odpornou touhou tlačit na 80s nostalgii skrze popkulturní reference i dějové střípky. Opravdu nelze vymyslet nic lepšího než omšelou, zvraty a dějem čistě lobotomizovanou variaci na E.Tho mixnutého s Železným obrem a finálem totožným s Venomem? Btw. další z příspěvků k potenciálním diplomkám na téma stylistické sterility režisérů při přechodu k hrané tvorbě. Bezpohlavnost vládne tak, ze člověk ještě s láskou vzpomíná na Transky v časech Artuše. Čistě proto, že záplava bayhemu aspoň fascinovala svou bezbřehou absencí citu pro vyváženost, vkus a korektnost.(26.12.2018)

 • Anderton
  ***

  Návrat do osemdesiatok má trochu kolísavé tempo a možno je aj zbytočne dlhý. Prvá polovica poteší asi viac, spoznávanie nového kamaráta, skrývanie sa, vzťahy s okolím a tak podobne. Ako sa stáva zvykom, tak finále je opäť slušné blockbusterové sklamanie. Tmavé, naťahované, kvázi bombastické a nie príliš prehľadné, proste to tam byť musí a je jedno, že ak by to tam nebolo, mohlo to byť lepšie. Hity svojej doby začínajú a prestávajú hrať ako sa im zachce, v lepšom prípade prostredníctvom nich Bumblebee prehovára. Napriek všetkému po prvých Transformeroch najlepší film z tohto infantilného univerza. Predovšetkým preto, že nemáme pocit repetetívnosti z Bayovej pentalógie.(2.1.2019)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Transformeři pod Bayovou kontrolou se zdáli být už vyčpělí a překombinovaní, vlastně nikoho pořádně už nezajímali, ale nováček Travis Knight z Bumblebeeho udělal moc příjemný film. Bumblebee je osmdesátkové retro jak sviň s vynikající 80´s hudebním podkresem, úžasnou Hailee Steinfield, ze která se klube velká herečka i zpěvačka a potěší i John Cena v roli vojáka. Samotný Bumblebee je jako vždy cute. Akce zde ve výsledku není tak moc, je to spíše komornější, osudovější,emocionálnější a atmosféričtější podívaná, přesto pokud na Akci dojde je natočená přehledně, svižně a sebevědomě. Scéna, kdy Bee uteče z garáže do bytu patří k nejvtipnější scéně filmu. Žádná velká pecka, ale Transformeři jdou správnou cestou a takhle to rozhodně funguje mnohem lépe. 75%(20.12.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace