poster

Spider-Man: Daleko od domova

 • USA

  Spider-Man: Far from Home

 • Slovensko

  Spider-Man: Ďaleko od domova

 • Velká Británie

  Spider-Man: Far from Home

Akční / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2019

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Ve filmu můžeme vidět záporácký tým The Elementals, který tvoří Hellfire, Hydron, Magnum a Zephyr. Původně se však spekulovalo o charakterech jako Hydroman a Molten Man. The Elementals se prvně objevili v „Supernatural Thrillers #8“ (srpen 1974). První záznamy v marvelovském vesmíru jsou z roku 3 500 před Kristem a jejich původní nepřítel nebyl Spiderman, ale N'Kantu, the Living Mummy. (3T)

 • - Mysteria si zahrál herec Jake Gyllenhaal. Mysterio, vlastním jménem Quentin Beck, se poprvé objevil v komiksu „The Amazing Spider-Man #13“, který vyšel v červnu roku 1964. Dříve pracoval pro jedno hollywoodské studio jako tvůrce speciálních efektů. Je to iluzionista, umí hypnózu, ovládá základy chemie a robotiky, a navíc mu to jde i v soubojích na blízko. (3T)

 • - Natáčelo se konkrétně v Praze v Divadle na Vinohradech, Opeře, Obecním Domě, hotelu Carlo IV, Karlově mostě, Na Kampě, u Rudolfina, na Radnických schodech. V pivovaru v Kostelci nad Černými lesy. V Liberci na náměstí Edvarda Beneše. Ve Velké Británii v Hertfordshire a Londýně. Natáčelo se ještě v Benátkách a New Yorku. (10milda)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace