poster

Peppermint: Anděl pomsty

 • USA

  Peppermint

 • Austrálie

  Peppermint

 • Kanada

  Peppermint

Akční / Drama / Thriller

USA, 2018, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ***

  Rozseká drogovou síť, poukáže na korupci v policejním sboru a hlavně se pomstí. Vůbec ne špatná jednohubka, i když si o Pierru Morelovi až na výjimku v podobě 96 hodin nemyslím nic moc dobrého. Banda gaunerů jí sejme rodinu a po úsměvném předběžném líčení ji soudce ještě žene na léčení na psychiatrii. Jennifer Garner ovšem ukáže, že není žádné ořezávátko a vezme (jak to už to tak bývá, když úřady selžou) spravedlnost do vlastních rukou. Celá zápletka je pochopitelně slabá jak kafe ve čtvrté cenové, protože k tragédii dojde na základě toho, že táta od rodiny potřebuje prachy a „jen“ uvažuje o možném vyřešení svých problémů. Jennifer tak po letech toulání po světě, kdy se po ní slehla zem, kouká zasněně na poslední vzpomínku ze společného rodinného focení a připomíná producentům, že nemusí hrát jen v romantických komediích. Samozřejmě surfujeme na vlně absurdnosti, útlá bruneta řeže stokilové chlápky v docela kvalitním akčním podání, ačkoliv nás tvůrci o některé potencionálně zajímavé scény obírají. Jennifer je s ohledem na svůj věk pořád zatraceně sexy, třeba v doupěti gangsterů předvede docela sympatické divočení, jenže například takový závěr je zase svým nábojem a zpracováním o level níž.(19.1.2019)

 • Sygauras
  ***

  Přesně takhle se to dělat nemá. První třetina je nudný pokus dostat z diváka emoci kvůli událostem které donutí ženskou udělat hodně špatné věci. Druhá třetina natahuje divákovu pozornost tím, že motá nitky kolem několika událostí a ukazuje pár zajímavých odplatových akcí. Třetí třetina je už jen zvláštní směsice běhání, chození, skrývání, akce, vysvětlování a střílení šmejdů. Nefunguje to ani po střihové stránce, protože mi hodně vadily ty vteřinové záblesky rozmazané scény a problikávání jakýchsi halucinací z minulosti. Pokud chcete doporučit film o pomstě za mrtvé, doporučuju Nemilosrdná spravedlnost - popřípadě Je těžké ho zabít, a nebo o hodně lepší film Mé druhé já. Tohle je spíše televizní béčko, než film do kina. 3 hvězdy za pár slušných akčních scén. Jsou to ale takové slabší 3. Kdyby na mě Jennifer Garner zamrkala těma smutnýma očkama, dokázala bych jí odpustit cokoliv na světě. Ben Affleck je totální debil, když podvádí něco tak roztomilého.(23.10.2018)

 • JustMeeKatie
  ***

  Ačkoliv filmů s tématem pomsty je habaděj, já byla na "Peppermint" hodně zvědavá a očekávala jsem pořádnou akční podívanou. Zaprvé bych chtěla zmínit, jak hrozně ráda jsem Jennifer Garner opět viděla v akci. Doufám, že něco v tomhle žánru natočí dřív než za 11 let. Role Riley Northové jí sedla perfektně. Musím ale konstatovat, že z děje jsem byla trochu zklamaná. Film klidně mohl trvat třeba 2 hoďky, jen kdyby se tam ten samotný akt pomsty tolik neodbíjel. Já bych třeba ráda viděla, jak zpracovala všechny tři gangstery, co jí postříleli rodinu (z toho vidíme jen ukázku na začátku filmu), a postupně šla po dalších lidech, až by se vypracovala k samotnému jádru. Tohle mohlo být opravdu zvládnuto o dost lépe a hlavně s více detaily. Když už tam ale nějaká akční podívaná byla, stálo to za to. Proto dávám tři hvězdičky, ale opět mi to přijde jako nevyužitý potenciál něčeho, co mohlo být vskutku velkolepé a nést se v duchu zmiňovaných 96 hodin.(21.11.2018)

 • Pepinec
  ***

  Co ten konec, Pierre? To pripominalo dva kluky v elevech, co si furt prihravaj, protoze se oba bojej zakoceni. Tvrda prda pod viko a je to, ne? Zeru charaktery hrdinu typu Riley a zeru postavy holek typu Jennifer, akorat me teda vzdycky trochu rusi pozornost, kdyz musim neustale premyslet nad tim, jestli by tu Superzenu dokazal slozit aspon pohled na rocenku naseho Parlamentu... P.S. Vyborna muzika. (Vancouver, Kanada)(22.9.2018)

 • JASON_X
  ***

  Největším (vlastně asi jediným) tahákem na tuhle extrémně šablonovitou slabomyslnost je samozřejmě neslavně proslulá nestárnoucí neherečka Jennifer Garner, dříve dvojitá agentka z Alias pověstná svými holmesovsky rafinovanými převleky, nyní nelítostná mstitelka své povražděné rodiny, postrach drogových gangů, noční můra policejních vyšetřovatelů, ale i zastánkyně zanedbávaných dětí, ochránkyně zneužívaných žen a miláček obecného lidu alias 'Anděl ze Skid Row'. Jinak je zbytečný k filmu i o filmu cokoliv psát, všechno je jasný už z anotace. Pepperminta lze s čistým svědomím doporučit leda někomu s IQ <80 nebo tomu, komu se Jennifer líbí. Já osobně jí sleduju rád, s takovou zvláštní směsicí pobavení i zalíbení. Mám zatraceně silný tušení, že je to android, no a pro pěkný hubený androidky já mám velkou slabost.(9.12.2018)

 • - Spoiler: Riley (Jennifer Garner) vo filme zabije 43 ľudí (vrátane piatich mimo obrazovky). (Astonko)

 • - Zbraně použité ve filmu byly pistole Glock 19, Colt 1911 a revolver S&W.38. Dále útočná puška M4, AK 47, MP 5, UZI, MAC 10 a brokovnice UTAS. (K98)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace